İçeriğe geç

İnternet sitesi yaptırmak mı istiyorsunuz?

Artık internette, e-postaları kontrol etmekten ve Google‘da bir şeyler aramaktan çok daha fazlasını yapıyoruz. Arkadaşlarımız ve ailemiz ile konuştuğumuz, haftalık gıda alışverişimizi yaptığımız, yemek siparişi verdiğimiz, tatil yerleri keşfettiğimiz, yaşadığımız şehirde neler yapabileceğimizi araştırdığımız online dünya, günlük hayatımızın bir parçası. Biz internette daha fazla zaman geçirdikçe, sunulan dijital olanaklar da artıyor. İçerik üreticiler, işletmeler ve uygulama geliştiricilerin katkılarıyla online deneyim durmadan gelişiyor. Alışveriş, öğrenim ve iletişim için bize yenilikçi yollar sunuluyor. İster işletme sahibi ister şirket çalışanı olun, şimdi dijital dünyaya adım atmanın tam zamanı.

dünya

Dünyanın neredeyse yarısının internete erişiminin olduğu düşünüldüğünde, dijital bir dünyada yaşadığımız söylenebilir. İnternet kullanan tüketici sayısının bu kadar yüksek olması, işletmelerin dijital platforma geçiş yapmasını çok mantıklı kılıyor. Dijital platformun sunduğu fırsatları ve web sitelerinin, video veya sosyal medyanın hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. O kadar çok fırsat var ki!

İnternet’te olmak yeni müşterilere ulaşmanızı ve mevcut müşterilerinizle daha iyi ilişkiler kurabilmenizi sağlar. Yerel ya da global çapta satış yapabilirsiniz (ya da ikisi birden), en yeni analiz çözümlerini kullanarak müşterilerinizin gerçekten ne istediğini ve neye ihtiyacı olduğunu öğrenebilirsiniz. Kulağa hoş geliyor değil mi?

Bir tamirhaneniz olduğunu ve işlerinizin tavsiyelerle, kulaktan kulağa pazarlamayla büyüdüğünü varsayalım. Şimdiye kadar dijital dünyada varlık göstermiyordunuz ancak artık işletmenizi bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsunuz. Dijital varlığınız, online olmanız, işletmenizin başarılı olmasına nasıl yardımcı olacak? İnternet’te var olmanın en büyük yararlarından biri aramanın sunduğu avantajlardan faydalanmaktır. Dijital varlığa sahip olmanız, kullanıcıların internete girip sizinki gibi bir işletmeyi aradığında işletmenizi görebileceği anlamına gelir. Bir kullanıcının “tamirhane İstanbul” için arama yaptığını ve tamirhanenizin sonuçlarda gösterildiğini varsayalım. Bu, işletmenize ne gibi avantajlar sağlayabilir?

wen tasarım

Sayısız olasılık var. Bir müşteri, sizin web sitenize yönlendiren bir bağlantıyı tıkladığında sizin hakkınızda bir sürü bilgi edinebilir. İnternet’te yayınladığınız , araba bakımı hakkındaki bilginizi sergileyen bir videoyu izleyebilirler. Memnun kalan başka müşterilerin yorumlarını okuyabilirler. Fiyatlarınızı inceleyebilir, mağazanızı haritada bulabilir, 65 km mesafeye kadar ücretsiz çekici hizmeti verdiğinizi öğrenebilirler. Soru sormak veya fiyat teklifi istemek için form doldurabilirler. İnternet sitesi sadece başlangıç. Hatta sosyal medya sitelerinize gelerek daha da fazla ipucu, fotoğraf ve video bulabilirler. Çok fazla yapılacak şey, çok fazla fırsat var. İnternet sitesi yaptırmak ve daha fazlası için size yardım edebiliriz.

Etiketler:

Ahmet Kağan

Mesai saatleri içinde en kısa sürede, mesai saatleri dışında 6 saat içinde cevap verir.

Merhaba, Atölye Web Tasarım'a hoş geldiniz. Telegram aracılığıyla görüşmek için lütfen aşağıdaki düğmeye tıklayın.